بانک اطلاعات اصناف و مشاغل ایران

اطلاعات سایت senf.ir از لحاظ صحت اطلاعات به گروه های مختلفی با درصد خطای متفاوت تقسیم می شود . قبل از خرید و رفتن به مرحله پرداخت در جدولی تعداد اطلاعات ، در صد صحیح بودن ، قیمت هر گروه اطلاعاتی و تعداد شماره موبایل ها به شما نمایش داده میشود و شما با آگاهی کامل خرید خود را انجام میدهید . همچنین اطلاعات هر دسته از لحاظ قیمتی متفاوت می باشد .

گروه اطلاع رسانی senf.ir برای ایجاد اطمنیان از صحت اطلاعات قبل از خرید ، امکان دانلود دموی اطلاعات را تا 3 بار به تعداد 15 ردیف برای شما فراهم نموده است . با دریافت دموی اطلاعات خریدی مطمئن و امن را تجربه کنید .

اخیرا امکانی به پنل کاربری شما اضافه شده است که شما پس از خرید اطلاعات میتوانید ، نسبت به روز رسانی اطلاعات خریداری شده و دریافت رکورد های جدید اقدام نمایید . برای این مورد پس از خرید ، در منوی لیست اصناف خریداری شده در صورت فعال بودن دکمه به روز رسانی میتوانید اطلاعات آپدیت شده را دریافت نمایید .

لطفا قبل از پرداخت وجه به محتویات لیست خرید خود دقت نمایید . می توانید استان و شهر دلخواه خود را نیز به فیلتر های خرید اضافه نمایید . بعد از پرداخت وجه و قرار دادن لینک دانلود اطلاعات ، وجه شما قابل بازگشت نمی باشد .

بعد از پرداخت لینک دانلود اطلاعات خریداری شده در اختیار شما قرار می گیرد . همچنین می توانید پس از ورود به پنل کاربری خود با کلیک بر روی منو پنل مدیریت از طریق گزینه لیست اصناف خریداری شده به این اطلاعات دسترسی داشته باشید .

فایلی که senf.ir بعد از خرید اطلاعات در اختیار شما قرار می دهد با فرمت اکسل بوده و امکان جستجو بر روی آن نیز برای شما مهیا می باشد . این فایل شامل نام واحد صنفی ، نام مدیریت ، گروه و زیر گروه ، استان و شهر ، تلفن ثابت و موبایل ، سایت و ایمیل ، و آدرس واحد صنفی می باشد . البته برخی واحد های صنفی برخی اطلاعات را ندارد لطفا اطلاعات مورد نظر خود را جستجو کرده ، سپس دکمه خرید بانک اطلاعات را کلیک نمایید و در صورت نیاز جهت پرداخت به درگاه بانکی متصل شوید . پس از پرداخت لینک دانلود اطلاعات خریداری شده به صورت فایل اکسل در اختیار شما قرار می گیرد .

درصد صحیح بودن اطلاعات در پایین همین صفحه ذکر شده است لطفا با اگاهی کامل نسبت به خرید موبایل مشاغل اقدام نمایید .

کاربر محترم شما در صفحه ی دانلود اطلاعات اصناف طب و پزشکان می باشید
  • دقت نمایید حتما نیازی نمی باشد کلیه موارد را انتخاب کنید به طور مثال در صورت درخواست اطلاعات کامل یک گروه نیازی به انتخاب تک تک زیر گروه ها نمی باشد برای مشاهده راهنمای خرید اطلاعات اینجا  راکلیک کنید
تعداد قیمت (ریال)
3964 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 70 درصد است (دارای موبایل) 2,973,000
8353 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 75درصد است (بانک فاقد شماره موبایل) 267,296
187096 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 80 درصد است (دارای موبایل) 175,870,240
2720 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 85 درصد است (دارای موبایل) 2,720,000
520 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 99 درصد است (دارای موبایل) 520,000
13900 درصد خطای اطلاعات زیاد است (فاقد موبایل - تلفن ثابت قدیمی) 222,400
جمع: 216553   جمع: 182,572,936 قیمت (ریال)
-->